لیزر صورت

پیری اجتناب ناپذیر است. پس از وارد شدن به چهل سالگی، علائم پیری ممکن است شروع به نشان دادن کنند، که می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. کمتر از یک دهه پیش، اگر شما می خواستید پوست تیره و یا خسته را اصلاح کنید، مجبورید که یک جراحی زیبایی داشته باشید. در حالی که این روش به خوبی کار می کرد، دربرگیرنده یک دوره طولانی احیا و حتی زخم بود. هایفو HIFU که برگرفته از سونوگرافی متمرکز شده با شدت است همه چیز را بهبود داده است. درمان هایفو HIFU پاسخ برای نشانه های پیری بدون برش به پوست است، و این تکنیک یک راه حل به طور گسترده ای است. در زیر برخی از بینش ها در مورد درمان، از جمله جوانب مثبت و منفی آمده است.

روش موثر مواجهه

همانطور که از نام این نام برگرفته شده است، HIFU تکنیک است که از تکنولوژی فراصوت استفاده می کند تا لایه های عمیق بافت پوست را برای بلند کردن، سفت کردن و شکل دادن به پوست هدف قرار دهد. این تکنیک به طور کامل غیر تهاجمی است که برای افزایش تولید کلاژن و بازسازی آن کار می کند. بنابراین، اگر صورت شما شروع به از دست دادن انعطاف پذیری در اطراف چشم، زخم، و یا زیر کند، شما ممکن است درمان HIFU را در نظر بگیرید.

بلافاصله پس از این روش، می توانید مشاهده کنید که پوست تا حدودی تنگ شده است. در طول هفته های پس از آن، اثرات تشدید می شود، در حالی که کلاژن بیشتر در کنار ضایعات بافت همبند شکل می گیرد. به طور معمول، درمان HIFU تا زمانی که مزایا به دست نیامد بیشتر نیست. با این حال، تعداد جلسات مورد نیاز به اهداف و میزان کمرنگی بافت بستگی دارد. علاوه بر این، توانایی پوست برای جوانسازی، درمورد اثربخشی روش مهم است.

مزایای استفاده از HIFU

HIFU در طول سالها، یک اسم مستعار محبوب به عنوان “Facelift ” به دست آورده است، زیرا این تکنیک سریع و بسیار قابل تحمل است و بدون خرابی است. HIFU، بر خلاف چهره های مرسوم، غیر تهاجمی است، به این معنی که هیچ اثری از چهره سازی پس از عمل وجود نخواهد داشت؛ جدا از پوست جوان پوست. مشتریانی که تحت درمان HIFU قرار گرفته اند دارای تناسب پوستی هستند و همچنین میزان انعطاف پذیری پوستشان بهبود می یابد.

شما دوست خواهید داشت بدانید که این روش حتی برای مبارزه با دایره های تاریک زیر چشم نیز موثر است، از بین بردن حفره های بزرگ و کاهش پچ، آکنه و جوش ها موثر است. در نهایت، HIFU می تواند شکل صورت خود را بهبود بخشد.

HIFU درمان منفی و منع مصرف

پس از درمان صورت، شما می توانید فعالیت های خود را بلافاصله از سر بگیرید. با این وجود ممکن است تورم و قرمزی ناگهانی رخ دهد، اگرچه سریعا فروکش می کند. ممکن است کمی احساس حساسیت به لمس یا تجربه احساس سوزن اندکی داشته باشید که ممکن است برای یک یا دو هفته ادامه یابد. در حوادث نادر، بی حسی و کبودی موقت محلی ممکن است رخ دهد. در حالی که عوارض جانبی ممکن است با افراد متفاوت باشد، معمولا طول می کشد. درمانی برای درمان صورت HIFU شامل ایمپلنت روانی، اختلالات خون و تزریق سیلیکون است. زیبایی شناسی RT اطمینان حاصل خواهد کرد که همه چیز به طور کامل در طول مشاوره توضیح داده شده است و همه پس از مراقبت در صورت نیاز فراهم خواهد شد.

HIFU همچنان به عنوان یکی از بهترین تکنیک های facelift محبوبیت خود را به دست می آورد، و نه تنها توسط متخصصان زیبایی بلکه مشتریان به طور یکسان تایید می شود. آشکار است که چرا ممکن است مورد توجه قرار گیرد از طرفداران متعدد است که بیشتر از منافع در ارتباط با درمان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.