لیزر کیوسوئیچ

<h1>تاریخ چه لیزر کیوسوئیچ</h1>
از آغاز بشریت، خالکوبی وجود داشته است، بلکه تمایل به حذف آنها است. پس از سالها روش های ترک زخم، عصر لیزرها آمد. اول از نظر اندازه و پیچیدگی به آزمایشگاه ها محدود بود، اولین سیستم های موجود هنوز تولید آسیب های حرارتی و به همین ترتیب زخم و دیسكرومی داشتند. در 10 سال گذشته، دستگاه لیزر با کیفیت لیزر کیوسوئیچ (Q-switched) در دسترس بوده است که در صورتی که دارای خسارت کم باشد، خسارت کمتری به همراه خواهد داشت. آنها می توانند برخی از خالکوبی ها را حذف کنند، بسته به رنگدانه های مورد استفاده، بدون زخم، هیپوپروتئین یا هیپرگنتیزاسیون. با استفاده از این لیزرها باید احتیاط شود تا از عوارض مانند تیره شدن جلوگیری شود. کاربر همچنین باید آگاه باشد که برخی از رنگدانه ها ممکن است در درمان لیزر مقاومت کنند. در آینده نزدیک باید تلاش زیادی برای یافتن و ترویج جوهر امن تر انجام شود که در برابر سیستم های لیزر موجود امروز مقاومت نخواهد کرد.
<h1>راه حل قوی برای تاتو رنگ مقاوم</h1>
سیستم لیزر کیوسوئیچ Ruby Q-switched Eternity TSR رنگ های تاتو نادر و مقاوم را حذف می کند و درمان مؤثر برای ضایعات رنگی را فراهم می کند. EternityTSR دارای سریعترین نرخ تکرار کامل از دست رفته و 6x قدرت دست ساز های رنگی است و EternityTSR با کارایی حرفه ای لیزر سازگاری دارد.

EternityTSR مورد علاقه در میان شیوه های موجود لیزر است که مایل به گسترش گزینه های درمان هستند. این لیزر کامل اضافه برای درمانگاه هایی است که قبلا از حذف تاتو لیزر استفاده می کنند و بیماران را با رنگ های تاتو مقاوم در برابر درمان، درمان می کنند.
EternityTSR قدرتمند ترین لیزر روبین در بازار است و به بیماران ارائه شده در جلسات درمان کمتر حتی در مقاوم ترین جوهرها نیز کمک می کند.
<h1>برنامه های کاربردی:</h1>
حذف تاتو
ضایعات رنگدانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.