لیزر پلاتینیوم

لیزر پلاتینیوم

لیزر پلاتینیوم بروزترین و موثرترین لیزرها در روند حذف موهای زائد به صورت دائمی جهت انواع پوست و مو با رنگهای متفاوت می باشند. این لیزر به وسیله ی کلینیک های پیشرفته موزدایی دائمی و پزشکان پیشرو در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این فناوری به  TEC سیستم خنک کننده بسیار قوی مجهز می باشد. که جهت تماس با پوست می باشد که قادر است با وجود این ویژگی، توان های بالای لیزر را بدون تولید سوختگی و درد روی سطح پوست اعمال نماید.

طول موج ها

این دستگاه با ترکیب چندین فناوری و طول موج آن به شما امکان عمل بدون درد با تعدادی زیادی بیمار با موهای مختلف را می دهد. این دستگاه، تکنولوژی مخصوص الکس نیز می باشد. لیزر پلاتینیوم با آمیختن سه طول موج 755، 808 و 1024 نانومتر با انرژی بیست ژول بر ساتی متر مربع و عمق نفوذ بالا و همچنین جذب بالاتر در کلروفرم ملانین، درون لایه اپیدرم نفوذ می کند و به وسیله ی ملانینی که در فولیکول های مو وجود دارد جذب می شوند.

در طول روند بهبود، انرژی لیزر به انرژی گرمایی مبدل میشود که بدون وارد نمودن صدمه به بافت های اطراف، فولیکول های مو را حذف کرده و موجب از بین رفتن موثر تر مو می گردد.

سوپرانو آیس پلاتینیوم

این دستگاه شامل 3 نوع متفاوت از امواج لیزر می شود که هر کدام عمق خاصی از بافت های زیرین پوست را نشانه می گیرند و در ترکیب با یکدیگر، فولیکول موهای زائد را نشانه می گیرند.

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم شامل تکنولوژی های زیر می شود :

1 – تکنولوژی الکس :

تکنولوژی الکس با امواجی به طول 755 نانومتر، بسیار قدرتمند عمل می کند و استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم را برای موهایی با جنس و رنگ متفاوت، مخصوصا برای موهای روشن و کم پشت میسر کرده است.

2 –  تکنولوژی دایود :

تکنولوژی دایود با امواجی به طول 810 نانومتر به عمق فولیکول های مو نفوذ می کند. امواج دایود، قدرت زیادی دارند و با سرعت زیادی وارد پوست می شوند.

3 – تکنولوژی یاگ (YAG) :

تکنولوژی یاگ با طول موج 1064 نانومتر، عمیقا در فولیکول های مو نفوذ می کند و برای افرادی که پوست تیره ای دارند هم بسیار مناسب است.

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینوم می تواند رنگدانه های سیاه را در بین فولیکول های مو نشانه بگیرد و هر چه موها ملانین (رنگدانه های تیره) بیشتری داشته باشند، نتایج لیزر هم موثرتر خواهد بود.

 

فواید لیزر Platinum:

 • دارای تکنولوژی اپتیکی واگرا کننده منحصر بفرد پرتو لیزر بدون وقفه پس از برداشتن از روی پوست
 • رعایت کردن نکات و بکارگیری جنبه های ایمنی مختلف جهت حفظ بیمار و پزشک هنگام کار با دستگاه
 • بیشتر شدن سرعت کلاژن سازی و عمق نفوذ بالا در پوست
 • خنک نگه داشتن پوست برای مدت طولانی تر
 • قابلیت جذب مناسب توسط رنگدانه ها
 • قدرت جذب و نفوذ بالا در ملانین مو
 • کاهش خطر سوختگی بر روی پوست

 

آمادگی برای لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم:

 • از روز قبل یا صبح روزی که می خواهید موهای زائدتان را لیزر کنید، لطفا موهایتان را شیو کنید؛ اگر بدون شیو به کلینیک بیایید، نمی توانید از دستگاه لیزر بر روی بدن شما استفاده کنید.
 • دو روز قبل و بعد از لیزر حمام آفتاب نگیرید و در معرض نور خورشید هم نباشید.
 • هر روز از کرم ضد آفتاب با FPS 30 استفاده کنید.
 • از کندن موها با موچین و استفاده از وکس و لایه بردار تا 6 هفته قبل از لیزر خودداری کنید.
 • از کرم های موبر تا 2 هفته قبل از لیزر استفاده نکنید.
 • از کرم های برنزه هم تا 2 هفته قبل از لیزر استفاده نکنید.

 

مراحل لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم  :

 • پوست بیمار ضدغفونی و تمیز می شود
 • عینک مخصوص لیزر به بیمار داده می شود
 • برای محافظت از لایه سطحی پوست و عملکرد بهتر دستگاه لیزر بر روی پوست، ژل روی پوست شما زده می شود
 • دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم بر روی پوست گذاشته می شود و توسط متخصص یا تکنیسین ها در جهات مختلفی از پوست تکان داده
 • می شود تا فولیکول های مو را در آن بخش تضعیف کند.
 • بعد از اتمام لیزر، ژل از روی پوست شما تمیز می شود.

 

عوارض بعد از لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم :

بعد از لیزر پوست شما کمی قرمز می شود و یا اینکه مقداری حساسیت در روی پوست به چشم می خورد. کرم آلوئه ورا، راهی عالی برای تسکین پوست و کاهش حساسیت آن است. برای محافظت از پوست خودتان حتما بعد از لیزر از ضدآفتابی با اس پی اف 30 یا 50 استفاده کنید.

 

نتایج لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم:

بعد از لیزر، موهای زائد با سرعت های متفاوتی در روی پوست رشد می کنند ولی حداقل تا 3 هفته بعد از لیزر، خبری از موهای زائد نیست. بعد از 5 الی 19 روز، ریزش موهای زائد اتفاق می افتد. در طول جلسات لیزر، موهای زائد به تدریج ضعیف می شوند و می ریزند.

 

آیا لیزر موهای زائد با پلاتینیوم آیس دردناک است؟

لیزر موهای زائد با استفاده ازین دستگاه فوق العاده بدون درد است.به طور کل ریزش مو به صورت طبیعی می تواند ناراحتی های خفیفی ایجاد کند. حین فرایند لیزر دستگاه خنک کننده به صورت دایم در حال فعالیت است. به همین دلیل هیچ دردی شما را تهدید نخواهد کرد.

 

چرا موها پس از درمان دوباره رشد میکنند؟

در درمان لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه سوپرانو آیس  موها تبخیر نمی شوند. فولکیل های مو با استفاده از گرما از بین میروند.  اما مو ها در پوست باقی میمانند و اغلب به اپیدرم متصل میشوند.  آنها در مدت 1 الی 4 هفته تا بازسازی اپیدرم دچار ریزش خواهند شد.  در طول این دوره ممکن است مشاهده شود که موهایی در حال رشد هستند.  این به خاطر آن است که اپیدرم آنها را به سمت جلو سوق میدهند.

 

جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم چقدر طول می کشد؟

 دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم سریع ترین سیستم را برای لیزر موهای زائد دارد و مدت زمانی که در هر جلسه نیاز دارید، به رنگ پوست بیمار، نوع مو و بخش هایی که قصد لیزر را دارید بستگی دارد.

زمان هر جلسه می تواند از چند ثانیه برای بخش های کوچکتر مثل قسمت بین بینی و لب ها (یا بالای لب ها) تا 8 دقیقه برای پشت بدن را شامل بشود.

 

آیا می توان در فصل تابستان هم از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای لیزر موهای زائد استفاده کرد؟

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم به روش خاصی بر روی رندگدانه های پوست تاثیر می گذارد و می توان در هر فصلی از سال از این دستگاه استفاده کرد؛ بنابراین استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای پوست های برنزه هم محدودیت خاصی ندارد. تکنولوژی SHR در برابر نور خورشید از آسیب پذیری کمتری برخوردار است.

 

آیا استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای پوست های تیره بی خطر است؟

  رنگدانه های پوست تیره نسبت به حرارت لیزر بسیار حساس هستند ولی دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم ثابت کرده است که برای پوست های تیره هم مناسب است. تکنولوژی SHR، به تدریج پوست را گرم می کند و تا زمانی گرم می شود که انرژی حرارتی لازم به فولیکول موهای زائد برسد.

 

جهت مشاوره و خرید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره تماس : 09137106334 مهندس حدادی

شماره تماس دفتر : 03136830312

وهمچنین میتوانید از طریق زیر با ما در ارتباط باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.