از بین بردن پف زیر چشم

افزایش سن عوارض خود را بر روی ظاهر شما می‌گذارد، بویژه بر روی پوست اطراف چشم‌ها که می‌توانند شل و چروکیده شوند، شروع به افتادن کنند، و موجب خسته نشان داده شدن چشم‌ها شده و صورت را پیرتر نشان دهند. روش‌های درمان پف زیر چشم به بازگرداندن جوانی به صورت کمک کرده و پوست زیر چشمان را صاف و باطراوت‌تر می‌نماید.

دلایل ایجاد پف زیر چشم

چندین عامل موجب ایجاد پف بالای چشم و پف زیر چشم و تورم چشم‌ها می‌شوند. پوست اطراف نواحی چشم‌ها به علت نازک بودن و وجود رگ‌های خونی فراوان بسیار حساس بوده و مستعد ایجاد پف می‌باشد. در حالی که وجود پف چشم می‌تواند نشانه‌ای از یک بیماری جدی‌تر باشد، اما معمولاً در اثر افزایش سن، کمبود خواب و استرس ایجاد می‌شوند. خوشبختانه، پف زیر چشم را می‌توان به آسانی و بویژه با کمک درمان از طریق رستیلن از بین برد.

مزایای درمان بدون جراحی پف زیر چشم

  • افزایش اعتماد به نفس
  • از بین بردن ظاهر خسته‌ی صورت
  • رفع علائم پیری زودرس
  • بهبود خصوصیات چهره و ایجاد ظاهری جوان‌تر
  • بهبود دید چشم در برخی موارد

 

از بین بردن پف زیر چشم
    پف زیر چشم

روش‌های درمان پف زیر چشم

تزریق ژل

تزریق ژل برای از بین بردن پف زیر چشم و علائم پیری استفاده می‌شود. ژل‌های طبیعی می‌توانند طراوت و شادابی پوست را که با افزایش سن، استرس یا خستگی مزمن از بین می‌رود، بازگردانند. این ژل معمولاً برای اشخاصی که دارای پف اندکی در زیر چشم‌های خود هستند، مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، بلکه جهت اشخاصی که دچار آسیب‌های قابل ملاحظه‌ی صورت هستند و نیاز به درمان مناسب دارند، استفاده می‌شود. این ژل از اسید هیالورونیک تشکیل شده است که در داخل بدن یافت می‌شود. این ماده موجب جذب آب توسط پوست شده و تزریق ژل منجر به شبیه‌سازی این فرایند می‌گردد.

اسید هیالورونیک منشأ حیوانی ندارد. این بدین معنی است که احتمال واکنش‌های آلرژیک اغلب ناچیز بوده و پیش از انجام درمان نیازی به تست آن نیست. این ماده همچنین از این لحاظ محبوب است که دارای ماندگاری بیشتری از محصولات تزریقی دیگر می‌باشد و اغلب بیشتر از ۶ ماه دوام دارد.

تزریق بوتاکس

اگر به دنبال درمان بدون جراحی پف زیر چشم هستید، تزریق بوتاکس را در نظر داشته باشید. این روش شامل تزریق بوتاکس به ناحیه‌ی دارای پف جهت برطرف کردن این مشکل است. بوتاکس عضلات (عضله‌ی حلقوی چشم) را در محل تزریق آزاد می‌کند و این امر موجب جلوگیری از تورم می‌شود. هرچند با آزاد کردن عضله‌ی حلقوی چشم، در صورتی که این پف در اثر تجمع مایع ایجاد شده باشد، ممکن است در برخی اشخاص موجب دچار پف بیشتر در زیر چشم شود زیرا عضله نمی‌تواند بطور موثر مایع را خارج کند. این روش برای درمان پف زیر چشم باید با دقت زیاد انجام شود.

تزریق چربی

تزریق چربی نتایج شگفت‌انگیزی برای نواحی زیر چشم و اطراف استخوان گونه دارد. اگر به پایین چشم خود نگاه کنید، ممکن است در زیر پلک‌های شما کیسه‌هایی وجود داشته باشد و نیز نزدیک بینی فرورفتگی مشاهده شود که به آن ناودان اشکی می‌گویند. این حالت یک سایه‌ی تاریک را در زیر چشم‌ها ایجاد می‌کند که پوشاندن آن دشوار بوده و ظاهری تکیده و خسته را به چهره می‌دهد. پر کردن این نواحی و سپس برجسته کردن استخوان گونه‌ها نه تنها چشم‌ها بلکه کل صورت را شاداب‌تر می‌نماید. مقادیر کمی از سلول‌های چربی از یک بخش از بدن – برای مثال شکم، باسن، ران – خارج شده و سپس در ناحیه‌ی زیر چشم قرار داده می‌شود.

درمان با دستگاه های پلاسما جت و هایفو

پلاسما جت

پلاسماجت یا پلاسماتراپی روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش‌های ناشی از آن می‌توان جوانسازی پلک را انجام داد.  این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند .  چروک‌های اطراف پلک بیش از حدی است که با جراحی کامل برطرف شود . و یا قبلا جراحی انجام داده‌اند ولی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌اند و می‌خواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی (به دلایلی همچون ترس از بی هوشی) پلک‌هایی جوان و زیبا داشته باشند.

دستگاه پلاسما جت

هایفو تراپی

امواج اولتراسوند متمرکز پرتوان به صورت موضعی بر روی پوست حرارت می‌دهد . این عمل باعث لیفت ، ارتجاعی کردن و سفت کردن پوست شل شده می شود. با این روش فرد بیمار از درد جراحی و دوره نقاهت پس از آن اجتناب میکند.و خروجی مطلوب تری را نیز دریافت خواهد کرد . برخلاف لیزرها که از بیرون به داخل نفوذ پیدا می‌کنند، هایفوتراپی  از سطح پوست گذر کرده و انرژی متمرکز را به عضلات و بافت‌های ساختاری عمیق که در آنجا کلاژن‌ها زندگی می‌کنند، اعمال می‌کند. این کار تولید طبیعی کلاژن را تحریک می‌کند . ظاهری سفت با ماندگاری دراز مدت و مداوم به پوست می‌بخشد. اثر گذاری هایفو تا حدی است که تاثیرات آن از جلسه اول روی پوست دیده می شود.

دستگاه هایفو

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.