خرید لیزر های زیبایی

برای خرید لیزر های زیبایی اول از همه باید انواع لیزر ها را بشناسیم ، و تفاوت های آن ها را بررسی کینم. سپس می توانیم با توجه به کاربرد آن ها مناسب ترین دستگاه را انتخاب کنیم.

خرید لیزر های زیبایی

تاریخچه

لیزر برداشتن مو یا لیزر رفع موهای زائد دستگاهی است که فرایند از بین بردن مو‌های ناخواسته یا موهای زائد را با استفاده از قرار گرفتن در معرض پالس لیزر نور انجام می‌دهد و منجر به از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو می‌شود. این دستگاه‌ها از اواسط دهه ۹۰ میلادی به صورت تجاری در دسترس قرار گرفته‌اند. از اولین مقالات منتشر شده در خصوص لیزر رفع موهای زائد توسط گروهی در بیمارستان عمومی ماساچوست در سال ۱۹۹۸ نوشته شده‌است.لیزر برداشتن موهای زائد به‌طور گسترده‌ای در کلینیک‌ها و حتی در خانه به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. بررسی بسیاری از متدهای استفاده از لیزر برای برداشتن مو، روش‌های ایمنی و تأثیرات آن‌ها منتشر شده‌است.

انواع لیزر

خرید لیزر های زیباییلیزر ها را با توجه به طول موج ها به سه دسته تقسیم میکنند. شما برای خرید لیزر های زیبای باید تفاوت کاربرد این طول موج هارا بشناسید . در ادامه به شرح آن ها می پردازیم…
 طول موج لیزر الکساندرایت طول موج 755 نانومتری و طول موج لیزر دایود میان 800 تا 810 نانومتر است. بازه استفاده لیزر دایود متغییر است اما اغلب در 808 نانومتر مورد استفاده قرار می گیرد.دستگاه های لیزر اولیه برای پوست های روشن عملکرد بهتری داشتند و امکان رفع موهای زائد برای پوست های برنزه شده وجود نداشت. بزرگترین مزیت دستگاه لیزر nd-yag این است است که روی پوست های برنزه و تیره به شیوه ای موثر عمل می نماید و این قابلیتی است که سایر دستگاه ها قادر به انجام آن نیستند.

 

 

لیزر الکساندرایت

خرید لیزر های زیباییبرای خرید لیزر های زیبایی الکساندرایت باید به این نکات توجه کنید:

لیزر الکساندرایت برای پوست های نوع یک (خیلی روشن) تا نوع پنج (قهوه ای) استفاده دارد ، اما پوست های واقعا تیره از نوع شش (قهوه ای) نمیتوانند از این نوع دستگاه استفاده کنند.  نور این دستگاه قرمز رنگ است. بنابراین نوری که به پوست شما می‌تاباند در طیف مادون قرمز قرار دارد. نام این دستگاه لیزر از کریستال­های الکساندریت که در آن به کار رفته است گرفته شده که این کریستال­ها به عنوان منبعی رسانا برای عبور نور لیزر استفاده می شوند. این دستگاه نور متمرکز شده ی لیزر را با انرژی بالا و پالس­ها و طول موج­های کوتاه تولید می­کند. این طول موج­های کوتاه لیزر که توسط دستگاه الکساندرایت تولید می شوند دارای انرژی بالایی هستند.

 

این انرژی در هنگام برخورد به فولیکول‌های ریشه مو به انرژی گرمایی و گرما تبدیل می­شود و سبب تبخیر ریشه مو می‌شود و از رشد مجدد آن جلوگیری می­کند. این دستگاه دقت بالایی دارد و فقط ریشه موها را مورد هدف قرار می­دهد و هیچ کاری با پوست اطراف محل درمان ندارد و به آن آسیبی وارد نمی‌کند.

لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر کار می­کند. چون اسپات این دستگاه سایز بزرگ می­باشد. در این صورت قدرت پوشش بالاتری دارد و می‌توان از آن برای مناطق بزرگ مانند پشت، سینه و کمر استفاده کرد.

برای خرید لیزر های زیبایی الکساندرایت کلیک کنید

 

لیزر دایود

خرید لیزر های زیبایی

برای خرید لیزر های زیبایی دایود باید به این نکاتتوجه کنید:

دستگاه لیزر دایود برای پوست های نوع سه (میانه) تا نوع شش (سیاه) تعبیه شده است در صورت استفاده این دستگاه روی پوست های روشن تر باعث آسیب رساندن به آن ها می شود. این دستگاه لیزر دارای طول موج طولانی تری نسبت به لیزر الکساندرایت می­باشد که باعث می­شود نور لیزر به قسمت­های عمیق‌تری از پوست نفوذ کند. مزیت این لیزر آن است که به ملانین و رنگدانه های پوست و مو آسیبی نمی رساند ولی مستقیم ریشه فولیکول مو را مورد هدف قرار می‌دهد. طول موجی که این دستگاه با آن کار می‌کند ۸۰۰ یا ۸۱۰ نانومتر می­باشد.

زمانی که طول موج دستگاه کمتر باشد باعث می­شود که به پوست و رنگدانه های مو آسیب بیشتری برسد ولی در حالی که وقتی طول موج بلند باشد مانند لیزر دایود آسیب­های پوستی و تغییرات رنگدانه یا ملانین مو کاهش می­یابد. این دستگاه لیزر به طور موثرتری برای موهایی که درشت و تیره هستند عمل می­کند مانند موهای کمر و ناحیه خط بیکینی. دستگاه لیزر دایودبا طول پالس­های متغیر باعث می­شود که توانایی درمان انواع پوست­ها را داشته باشد.

برای خرید لیزر های زیبایی دایود کلیک کنید

لیزر ان دی یاگ

خرید لیزر های زیباییبرای خرید لیزر های زیبایی ان دی یاگ باید به این نکات توجه کنید:
این دستگاه طول موج­های کوتاه مادون قرمز را تولید می­کند. این طول موج­ها دارای انرژی بالایی هستند و به قسمت­های عمیق پوست نفوذ می­کند و جذب ملانین مو میشود و از این طریق به فولیکول های مو آسیب می­رساند. این طول موج­های کوتاه با انرژی زیاد به گرما تبدیل می­شوند و باعث تبخیر ریشه مو و مانع رشد مجدد آن می­شود و فقط منطقه هدف را تحت پوشش قرار می­دهند و به بافت و پوست اطراف آسیب نمی­رساند. استفاده از این دستگاه برای حذف موهای زائد در افرادی با پوست های تیره بسیار موثر می­باشد. این دستگاه لیزر علاوه بر حذف موهای زائد برای حذف رنگدانه های پوست نیز استفاده می­شود

. این نوع لیزر از آسیب رساندن به اپیدرم جلوگیری می­کند.افرادی با پوست‌های تیره‌تر می‌توانند برای داشتن لیزر موهای زائد ایمن‌تر از دستگاهی با طول موج بالاتر مانند ان دی یاگ (ND YOG) هم کمک بگیرند. ان دی یاگ، دستگاهی با طول موج 1064 نانومتر ‌‌است که به دلیل بالا بودن طول موج، کمترین میزان سوختگی را در پوست‌های سبزه و تیره ایجاد می‌کند و از این رو، ایمن‌ترین دستگاه برای رفع موهای زائد افرادی با پوست‌های خیلی تیره محسوب می‌شود.

 

لیزر الکس دایود

با شنیدن نام الکس دایود این متصور میشویم که این لیزر ترکیبی از لیزر های دایود و الکس است . این تصور از نظر فیزیکی درست نیست اما از نظر کاربردی طول موج دستگاه الکس دایود بازه 755- 808 نانومتر است . همانطور که میبینید طول موج این دستگاه دو بازه دستگاه های الکساندرایت و دایود را در بر می گیرد.

برای خرید لیزر های زیبایی الکس دایود کلیک کنید

 

دستگاه هایی که به اشتباه لیزر زیبایی نامیده میشوند!!!

IPL

خرید لیزر های زیباییآی پی ال intense pulse light یعنی سیستم های نور شدید پالسی. در اصل لیزر نیست بلکه فلش لامپهای زنون هستند که نور چند طول موجی و non coherent ایجاد می کنند که قادر است اثرات گوناگون بر روی ساختارهای مختلف پوست داشته باشد و می توان با گزینش فیلترهای مناسب اثر دلخواه برای اهداف مشخص را بدست آورد. دستگاه IPLروش محبوبی جهت برداشتن موهای زائد وجوان سازی پوست و روشن نمودن لکهای صورت وهم چنین آثار سطحی جوش های صورت (آکنه ) می باشد.

دستگاه IPL لیزر نیست اما کارایی و عملکرد مشابه دارد. ارزانتر است و سریعتر عمل می کند.

این فرکانس تشدید شده نوری به جای تخریب اختصاصی فولیکول مو، کلیه بافتھای اطراف آن را بصورت غیر اختصاصی تخریب می کند .  به ھمین دلیل ممکن است در کاھش موھای زائد نیز موثر باشد ولی به دلیل وسعت تخریب و غیر اختصاصی بودن معمولا اثرات کمتر و عوارض بسیار بیشتری نسبت به لیزر دارد.IPL کاندیدهای مناسب جهت افراد دارای پوست روشن و موی تیره می باشند .  زیرا IPL پیگمان درون فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهد. تعداد زیادی از مردم تجربه حذف موهای زائد به صورت کامل توسط این روش را دارند . اگر موها دوباره رشد کنند به صورت نازک و ظریف خواهند بود.

برای خرید لیزر های زیبایی (دستگاه های زیبایی ) آی پی ال کلیک کنید

 

پلاسما جت

خرید لیزر های زیباییپلاسماجت یا پلاسما تراپی نام نوعی تکنیک ایمن جوان سازی پوست می باشد که به وسیله دستگاهی به نام پلاسماجت انجام می شود. این دستگاه با یونیزه نمودن گاز میان اپلیکاتور و پوست و با ایجاد شار الکترونی بر روی غشای پوست اثر گذاشته و از این طریق با تحریک سلول ها سبب جوانسازی و بهبود بافت تحت درمان می شود. از این تکنیک ابتدا در سال 2014 به عنوان روشی غیر جراحی برای رفع افتادگی پلک استفاده شد و پس از آن استفاده از این روش به دلیل دارا بودن خطرات و عوارض بسیار کمتر مورد توجه پزشکان زیبایی قرارگرفت.برای اطلاعات بیستر تا انتهای این مقاله از یانی طب لیزر با ما همراه باشید.

کابرد پلاسما جت
 • رفع چروک های دور لب
 • لیفت ابرو
 • بهبود خطوط اطراف دهان و چشم
 • افرادی که از مشکل افتادگی پلک خفیف تا متوسط رنج می برند
 • برطرف کردن ترک‌های پوستی ناشی از حاملگی، افزایش وزن و…
 • برطرف کردن جای زخم‌ها و اثر جوش و آکنه
 • حذف و پاک کردن تاتو
 • جوان سازی اطراف چشم، خط لبخند، پیشانی و دیگر نواحی حاوی چین و چروک
 • درمان اختلالات رنگدانه ای مانند کک و مک
 • درمان ضایعات پوستی مانند زگیل ، فیبروم و …

برای خرید لیزر های زیبایی (دستگاه های زیبایی ) پلاسما جت کلیک کنید

 

HIFU

خرید لیزر های زیبایی

این نوع درمان به هیچ وجه فقط مخصوص صورت نیست همچنین به دلیل بی خطر بودن ، قطعی بودن و عدم نیاز به جراحی در بین عده ای با عنوان اکسیر جوانی شناخته شده است. به گفته محققین نیز هایفوتراپی یکی از بهترین روش ها برای برای جوانسازی ، سفت شدن و رفع افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن است. از طرف دیگر این روش درمانی توسط سازمان دارو و غذای آمریکا FDA تائید شده است.

دستگاه های هایفو انواع مختلف دارند. برخی از آن ها تنها برای صورت هستند و برخی دیگر هم برای صورت و هم برای بدن طراحی شده اند. برخی از بافت های بدن رفته رفته دچار افتادگی می شوند ماند بازو ، زیر شکم ، ران و صورت.

کاربرد هایفو
 • کاهش چین و چروک‌های ریز و عمیق
 •  درمان پوست های نازک شده
 • رفع خطوط دور چشم، پف زیر چشم و گودی دور چشم
 • رفع خطوط و چین و چروک دور لب و خط خنده
 • لیفت پوست
 • سفت کردن پوست

برای خرید لیزر های زیبایی (دستگاه های زیبایی ) هایفو کلیک کنید

فرکشنال Co2خرید لیزر زیبایی

اشعه های لیزر فرکشنال Co2 پالس هایی را به سمت پوست شما ساطع میکنند.که موجب ایجاد زخم های میکروسکوپی بسیار ریزی روی پوست میشوند.که این زخم ها به راحتی و با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند.
نتیجه ی این فرایند حذف و پاکسازی سلول های مرده ایی است که روی پوست شما ایجاد شده بودند.
با حذف این سلول ها بدن نسبت به ایجاد سلول های پوستی جوان اقدام میکند ، و با ساخت کلاژن حالت دلخواه خود را حفظ میکند.

برای خرید لیزر های زیبایی (دستگاه های زیبایی ) فرکشنال Co2  کلیک کنید

چرا یانی تب لیزر؟

اگر انتخاب شما برای خرید لیزر های زیبایی شرکت تجهیزات پزشکی  یانی تب لیزر است ، میتوایند از خدماتی چون نصب در محل و آموزش دستگاه بهره مند شوید.

تفاوت ما با سایرین

 • عرضه محصولات اورجینال با بالاترین کیفت
 • نصب در محل دستگاه های عرضه شده
 • آموزش استفاده دستگاه های عرضه شده
 • رتبه نخست در رضایت مشتری
 • یکی از نخستین شرکت های عرضه کننده دستگاه های زیبایی در کشور
 • پروفروش ترین شرکت در ضمینه تجهیزات لیزر زیبایی و لاغری

برای مشاوره و خرید لیزر های زیبایی
با شماره های زیر تماس بگیرید

دفتر : 03136830312 یانی طب لیزر
تلفن همراه : 09137106334 مهندس حدادی
و یا از پشتیبانی آنلاین سایت استفاده کنید