اسکوم

برای شاداب و جوان نگاه داشتن پوست، روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها اسکوم تراپی است. اسکوم تراپی به وسیله دستگاه اسکوم با کمک امواج یونی و امواج ماوراء صوت باعث پاکسازی عمیق پوست و جوانسازی پوست می شود.

دستگاه اسکوم چیست؟

اسکوم (sqoom) دستگاهی تخصصی برای جوان نمودن پوست و پاسخ‌ گویی به هرگونه احتیاجات ضروری آن، با استفاده آسان و کوچک است، که با آن عملیات اسکوم تراپی را انجام می‌دهند. تکنولوژی های مورد استفاده در دستگاه اسکوم آلتراسوند و جریان یونی هستند که سال هاست از محبوب ترین تکنیک های زیباسازی و جوان سازی و مراقبت از پوست هستند و در کلینیک های زیبایی استفاده می شوند.

اسکوم

اسکوم

اسکوم تراپی چیست؟

پاکسازی عمیق پوست به وسیله ی دستگاه اسکوم، اسکوم تراپی نامیده می شود. دستگاه اسکوم با کمک امواج یونی و امواج ماوراء صوت باعث پاکسازی و جوانسازی پوست می شود.

ژل هایی که برای این دستگاه به کار گرفته می شود، عموما از جنس مواد طبیعی و معدنی هستند و به همین دلیل قابلیت نفوذ در لایه های پوست را دارند و تاثیر زود هنگام این تکنیک باعث شده است که مردم علاقه مندی بیشتری به تست آن پیدا کنند.

استفاده از این دستگاه و روش های اسکوم تراپی، نیاز به آموزش و کسب مهارت های ویژه ای دارد. طبیعتا جنین تکنیک هایی قابلیت اجرا در همه ی سالن های زیبایی را ندارد. توصیه می کنیم که در صورت نیاز به استفاده از اسکوم تراپی، حتما از مراکز اسکوم تراپـی دارای مجوز استفاده کنید.

دستگاه اسکوم دارای مود و برنامه های مختلفی می باشد که هر کدام اثری متفاوت بر پوست می گذارد. مودهای مختلف دستگاه اسکوم شامل :

مود C : این حالت کار پاک‌ سازی پوست را انجام می دهد.

مود W : با کمک این حالت می‌ توانید چین‌ و چروک‌ ها را درمان یا حتی از به وجود آمدن آنها پیشگیری کرد.

مود M : از این حالت می توانید برای درمان مشکلات و بیماری های پوستی کمک بگیرید.

مود L : این حالت کار لیفتینگ و جوان‌ سازی پوست را به عهده دارد.

مود S : این حالت باعث آب‌ رسانی و شادابی آنی پوست شما می‌ شود.

مود I : دو حالت مختلف را می‌ توان برای این مود ایجاد نمود که برای بهبود پوست اطراف چشم به کار می‌ رود.

مزایا و ویژگی های اسکوم تراپی :

 • ارتقاء کیفیت ماهیت پوست
 • پاکسازی 
 • کلاژن سازی 
 • آبرسانی 
 • ليفتينگ 
 • پیشگیری و درمان چین و چروک 
 • درمان لک و کک و مک 
 • درمان جای اسکار و زخم 
 • درمان ترک های پوستی 
 • درمان حساسیت های پوستی 
 • درمان خشکی پوست 
 • آفتاب سوختگی 
 • درمان جوش های پوستی
اسکوم

اسکوم تراپی

تاثیر اسکوم تراپی بر پوست به چه صورت است؟

حالت های کاری آن طوری است که استفاده از آن حتی برای نواحی بسیار حساس بدن مانند دور چشم نیز بدون مانع است.از آن‌ جایی که ژل‌ های این دستگاه از مواد طبیعی و معدنی ساخته شده و تاثیرات آن زود نمایان می‌ شود؛ ژل‌ های به‌ کار رفته در این دستگاه به لایه‌ های زیرین پوست نفوذ کرده و باعث جوانسازی آن می‌ شوند.

بهترين روش های رسيدن به پوستی زيبا، پكيج فوق العاده اسكوم با تكنولوژی هم زمان امواج اولتراسوند و يونيزاسيون (جريان يونی) است.

اسكوم با توليد ميليون ها لرزش در ثانيه، ضمن باز كردن كانال های پوستی و فضاهای ميان سلولی، مسير نفوذ سرم های اسكوم به انتهای لايه درم پوست را باز می كند.

اسكوم، سلول های كلاژن ساز پوست را تحريک می كند تا فرآيند توليد و آزاد سازی كلاژن توسط آنها تسريع گردد.

 

اسکوم تراپی بدون درد بوده و برای استفاده در تمامی نقاط بدن حتی نقاط حساسی مانند دور چشم هیچ نوع ممنوعیت استفاده ندارد‌.

خرید دستگاه اسکوم

دستگاه اسکوم خانگی بسیار ساده و کاربر پسند طراحی شده است به گونه ای که استفاده از آن بسیار راحت بوده و با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه اسکوم ، می توانید به سادگی از این دستگاه استفاده کنید. به آن دسته از افرادی که قصد خرید دستگاه اسکوم را دارند توصیه می شود از مراکز فروش و کالاهای پزشکی معتبر این دستگاه را تهیه نمایند.

قیمت اسکوم تراپی هر جلسه تقریبا چقدر است؟

اسکوم تراپی نیز مثل تمامی خدمات دیگر در هر جایی و در هر سالن زیبایی و مطب و کلینیکی قیمتی متفاوت دارد. طبق تحقیقات، هزینه اسکوم تراپی جلسه ای 100 الی 300 هزار تومان برآورد شده است. این قیمت ها میانگین قیمت دهی حدود 30 کلینیک و سالن زیبایی که کار زیبایی اسکوم را انجام میدهند، است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.